Bestuur

Het bestuur van Muze bestaat, sinds de oprichting van de vereniging in 2012, uit 5 mensen. Momenteel zijn dat Thijs Verwijmeren (sinds januari 2017), Ilja Stoot (sinds juni 2017), Marianne de Munter (sinds september 2014), Kim van Zomeren (sinds januari 2015), en Maddie Teeuwen (sinds januari 2019).